در این مطلب می‌خوام انواع کمد دیواری اتاق خواب و مدل جدید کمد دیواری 2022 در نوین کابین بگم. خیلی سال قبل برای نگهداری از لوازم و لباساشون از گنجه یا صندوقچه استفاده میکردن ولی کم کم که همه چی بروز شد جاشونو به کمد دیواری دادن. و الان جزو وسایلیه که حتما باید تو خونه کار شده باشه. کمد دیواری، بودنش خیلی بهتر و مهم تر از کمد معمولیه چون تو دیوار کار میشه. پس هیچ فضایی رو اشغال نمیکنه برای همینه که هر روز محبوب تره. چون همه ازش استفاده میکنن پس روز به روز تو زیبایی ظاهریشم تلاش بیشتری میشه حالا نمونه هایی از انواعشو براتون میگم:

عکس و مدل کمد دیواری برای اتاق کوچک و بزرگ رو از دست ندهید.

آنچه در این مطلب می خوانید

کمد دیواری آینه ای

یکی دیگه از انواع کمد دیواری ، کمد دیواری آینه ای می‌باشد. شما می‌تونین از ترکیب آینه هم تو کمد دیواری استفاده کنید حالا چه عمودی چه افقی بستگی به سلیقتون داره. اگه جزو افراد خاص پسند هستین از کمد دیواری ریلی آینه دار استفاده کنید. کمد ریلی که تماماً آینه باشه میتونه به بزرگتر نشون دادن اتاق خواب کمک زیادی کنه. همینطور کاربردی تر هم هست.

کمد دیواری آینه ای به خودی خود مدلهای مختلفی داره. یکی از مدلهاش آینه دار طرحداره که اگه اتاقتون سادس میتونین برای اینکه از سادگیش دربیاد از کمد دیواری آینه ای طرحدار استفاده کنید. حالا اگه آینه دار سنترال باشه آینه باید تو کار باشه و با سطح یکسان باشه و بالا تر نباشه. مدل بعدی کمد دیواری با آینه نواری ست. مدل باید با آینه یا کمد همخونی داشته باشه همینطور باعث بلند تر نشون دادن کمد میشه.

کمددیواری شیشه ای

این نوع کمد دیواری به صورت کاملا سفارشیه و طبق نظر و سلیقه ی شما عزیزان بکار برده می شه. این نوع شیشه ای که در کمد دیواری اجرا میشه ضد خش و تحمل پذیرش ضربه و وزن رو داره. روی درب کمد کار شده و کاملا مستحکم و استاندارده.

یکی از جذابیت ها و خاص بودن این نوع کمد دیواری نمایان بودن داخل کمد در تمام یا قسمتی از آن می باشد که میتوان آن را برنزی یا دودی یا به رنگ مورد علاقه ی مشتری در آورد. این کار نمای زیبایی به اتاق می ده. البته این قابلیت هم وجود دارد که رنگ آن مات باشد تا وسایلتان مشخص نشود این هم بسته به سلیقه ی شما متغیر هست.

کمد دیواری لولایی

یکی از باب ترین مدل انواع کمد دیواری مخصوصا در اتاق خواب های بزرگ ، کمد دیواری لولایی است. این مدل کمد دیواری همون حالت عادی بازشوی درب هاس. این سبک بیشتر جایی کار میشه که جایی برای باز و بسته شدن درب ها داشته باشه و اتاق بزرگ باشه.

کمد دیواری ترکیبی

یکی دیگه از انواع کمد دیواری ترکیب دو مدل کمد دیواری لولایی و ریلی ست. این کمد دیواری به هم وصله و حالت ریلی داره ولی با لولا وصل شده. این درب ها مناسب کمد های بزرگ با عمق زیاد هستن.

کمددیواری بدون درب

این نوع کمد دیواری بدون درب به خصوص در رنگ مشکی و ساده خیلی مدرنه و امروزه بسیار ترند تر و در عین حال کاربردی تر از قبل است. ظاهر کمد دیواری رو از آنچه که تا به حال فک میکردیم بیشتر تغییر میده.

رنگ کمد دیواری

رنگ کمد دیواری یکی از پر اهمیت ترین مسائل در انتخاب آن است. بخصوص امروزه که خانه ها و به همان نسبت اتاق خواب ها کوچک تر شده اند. به همین خاطر پیشنهاد نوین کابین برای بزرگ تر جلوه دادن فضا، بیشتر استفاده از رنگ های روشن است. ما به شما کمد دیواری سفید رو پیشنهاد میدیم چون علاوه بر اینکه روشن و بزرگ تر فضا رو نشون میده. بلکه با رنگهای دیگه دکوراسیون هم راحت تر ست میشه. و محیط هم تیره و شلوغ نشون داده نمیشه. حالا میرسیم به رنگ مشکی این رنگم مثل سفید میتونه همه رنگ ها رو کنار خودش جا بده و امروزه اکثرا از این رنگ در همه قسمتای خانه و دکوراسیون داخلی استفاده میکنن. رنگ های خنثی هم در دکوراسیون زیاد کاربرد دارن مثل طوسی، کرم، دودی و… و همین طور رنگ کمد دیواری روشن هم میتونن باعث جذابیت و سرزندگی محیط شود. برای مشاهده نمونه کار بیشتر کمد دیواری ، پیج اینستاگرام نوین کابین را دنبال کنید.