درباره فضا آذین

شعار ما قیمت مناسب و کیفیت بالاست.
کیفیت تنها چیزی است ما در ساخت تجهیزات چوبی بدان توجه داریم.

گروه دکوراسیون فضا آذین در سال 1390 در جنوب شرق تهران به شماره ثبت 0468278820  با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع توسط محسن افلاکی تشکیل شد.
فضا آذین با ۱۲ سال تجربه مستمر در طراحی، ساخت و اجرای انواع کابینت آشپزخانه شامل کابینت های کلاسیک، مدرن و نئو کلاسیک و همچنین دکوراسیون داخلی منزل، دکورهای فروشگاهی و نمایشگاهی، درب داخلی ساختمان و با بهره گیری از :

  • ماهرترین طراحان دو بعدی و سه بعدی
  • باتجربه ترین کارشناسان ساخت و اجرا
  • استفاده از بهترین برندهای مواد اولیه مصرفی
  • برترین مشاوران فروش
  • نمایشگاه دائمی کابینت آشپزخانه
  • متناسب ترین قیمت ها با رعایت اصل کیفیت
  • سرعت عمل بالا درطراحی، ساخت و نصب سفارشات

توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب نماید.

این مجموعه آماده است تا خدمات مطلوب و مورد رضایت شما مشتریان عزیز در داخل کشور را همچون گذشته به نحو احسنت ارائه دهد. نقطه تمایز فضا اذین با دیگر شرکت ها که در این زمینه فعالیت دارند شامل وجود نمایشگاه دائمی کابینت آشپزخانه دارای تمامی مدل های کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک در کنار مشاوران با تجربه فروش که بهترین راهنمای شما هنگام خرید کابینت یا دکوراسیون داخلی می باشند ما را یاری داده تا روز به روز خدمات بهتری که در شان مشتریان فضا آذین است به آنها ارائه دهیم.

 در این راستا گارانتی دوساله تمام محصولات و خدمات پس از فروش مسئله ای است که نبود آن در زمینه کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی منزل حس می شد که محقق شد تا نقطه تمایز دیگری میان فضا آذین و شرکت های مشابه ایجاد شود.

عملکرد اصلی فضا آذین تولید و فروش انواع محصولات ساخته شده از MDF  با روکش های PVC  و هایگلس و ملامینه که در ساخت دکورهای داخلی ساختمان و کابینت آشپزخانه ،کمد دیواری و محصولات مشابه به کار می رود.
اگر به دنبال ساخت کابینت آشپزخانه یا دیگر تجهیزات چوبی برای دکوراسیون منزل یا محیط تجاری خود هستید و انتظار کیفیت از کار نهایی را دارید با ما تماس بگیرید.